Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
VIVAX HOME mikser HM-303WGID EK000420004
VIVAX HOME mikser HM-303WGID: EK000420004
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 22,99 €
Dostavljamo već od 13.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME Mikser HM-303WG

Ručni mikser HM-303WG ima ergonomski dizajn i bijelo-zelene je boje.
Sa snagom od 300W i pet različitih brzina vrtnje, ovaj mikser zadovoljit će sve potrebe u kuhinji. Postoji i turbo prekidač za posebno brzo okretanje miješalica.
Uz uređaj dolaze miješalice te kuke za miješanje tijesta.
| Tip proizvoda | Ručni mikseri |
| Brand | Vivax |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 300 W |
| Broj brzina | 5 |
| Turbo funkcija | Da |
| Gumb za izbacivanje | Da |
| Visina | 14.6 cm |
| Širina | 20 cm |
| Dubina | 10 cm |
| Neto težina | 0.9 kg |