Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch štapni mikser MSM4B670 ErgoMasterID EK000526923
Bosch štapni mikser MSM4B670 ErgoMasterID: EK000526923
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 126,99 €
Bosch MSM4B670, Štapni mikser
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Bosch MSM4B670, Štapni mikser
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Štapni mikseri |
| Snaga miksera | 1000 W |
| Broj brzina | 1 |
| Turbo funkcija | Ne |
| Broj oštrica | 4 |
| Čaša s mjerama uključena | Da |
| Zapremnina čaše s mjerama | 600 ml |
| Sjeckalica uključena | Da |
| Pjenjača/mutilica uključena | Da |
| Visina | 38.5 cm |
| Širina | 5.7 cm |
| Dubina | 7.8 cm |
| Neto težina | 1 kg |