Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch štapni mikser MSM6M831ID EK000822455
Bosch štapni mikser MSM6M831ID: EK000822455
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 119,90 €
- Cijena
- 109,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
104,49 €
Bosch štapni mikser MSM6M831
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Bosch štapni mikser MSM6M831
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 1200 W |
| Broj brzina | 1 |
| Turbo funkcija | Ne |
| Broj oštrica | 4 |
| Čaša s mjerama uključena | Da |
| Zapremnina čaše s mjerama | 600 ml |
| Sjeckalica uključena | Da |
| Pjenjača/mutilica uključena | Da |
| Visina | 39.5 cm |
| Širina | 6 cm |
| Dubina | 7.8 cm |
| Neto težina | 1.4 kg |