Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips štapni mikser HR2683/00ID EK000594461
Philips štapni mikser HR2683/00ID: EK000594461
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 99,00 €
- Cijena
- 79,00 €
Philips štapni mikser HR2683/00
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Philips štapni mikser HR2683/00
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Štapni mikseri |
| Snaga miksera | 1200 W |
| Turbo funkcija | Ne |
| Broj oštrica | 2 |
| Čaša s mjerama uključena | Da |
| Zapremnina čaše s mjerama | 0.5 ml |
| Sjeckalica uključena | Da |
| Pjenjača/mutilica uključena | Da |
| Visina | 41 cm |
| Širina | 7 cm |
| Dubina | 6.3 cm |