Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch robotski usisavač BCRDW3BXID EK000732143
Bosch robotski usisavač BCRDW3BXID: EK000732143
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 999,90 €
- Cijena
- 849,99 €
- 5% svi načini plaćanja
Bosch robotski usisavač BCRDW3BX
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Povrat novca 250 EUR!
Za ostvarivanje prava na povrat novca, osim kupnje, potrebna je registracija na MyBosch, recenzija uređaja i ispunjenje obrasca za prijavu za povrat novca.
Rok za prijavu je 60 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Rok za prijavu je 60 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Bosch robotski usisavač BCRDW3BX
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Bosch |
| Tip proizvoda | Robotski usisavači |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.275 l |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.055 l |
| Baza za automatsko pražnjenje spremnika | Da |
| Mokro usisavanje | Da |
| Mapiranje prostora | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Da |
| Visina | 9.9 cm |
| Širina | 35.3 cm |
| Neto težina | 16.1 kg |