Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Dyson robotski usisavač 360 Vis Nav Vinca Blue/NickelID EK000650126
Dyson robotski usisavač 360 Vis Nav Vinca Blue/NickelID: EK000650126
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.199,99 €
- Cijena
- 1.099,99 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Boja | Plava |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Dyson |
| Tip proizvoda | Robotski usisavači |
| Vrijeme punjenja | 2.5 h |
| Vrijeme rada | 65 min |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.56 l |
| Baza za automatsko pražnjenje spremnika | Ne |
| Mokro usisavanje | Da |
| Mapiranje prostora | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Visina | 9.7 cm |
| Širina | 34.5 cm |
| Neto težina | 4 kg |