Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips robotski usisavač XU2000/10ID EK000627989
Philips robotski usisavač XU2000/10ID: EK000627989
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 499,00 €
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Philips |
| Tip proizvoda | Robotski usisavači |
| Vrijeme punjenja | 6.5 h |
| Buka (dB) | 66 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.35 l |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.3 l |
| Baza za automatsko pražnjenje spremnika | Ne |
| Mokro usisavanje | Da |
| Mapiranje prostora | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 9.6 cm |
| Širina | 15.4 cm |
| Neto težina | 0.4 kg |