KARCHER mokro-suhi usisavač SE 6.100ID EK000562046
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 439,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Svuda gdje se traži dubinsko i higijensko čišćenje u obzir dolazi usisavač za čišćenje tvrdih podova i tepiha SE 6.100. Tekućina za čišćenje se uz pomoć tlaka ubrizgava duboko u tepih te se ponovo isisava skupa s rastvorenom nečistoćom. Tako se posebno temeljito uklanja masnoća, nečistoća i neugodni mirisi. Serijski nastavak za tvrde površine osigurava čistoću bez tragova crta na podovima od prirodnog kamena, pločicama, linoleumu i plastičnim podovima. U kombinaciji s Kärcher sredstvima za čišćenje, usisavač za pranje SE 6.100 osigurava dubinsku i temeljitu čistoću – idealno rješenje za alergičare. U opseg isporuke dodatno je uključena mlaznica za pranje tapeciranih površina. Tako je moguće brzo i temeljito očistiti također i tapecirane površine ili automobilska sjedala. Pored toga, SE 6.100 osvaja dodatnim obilježjima komfora, kao npr. parkirni položaj za slučaj prekida rada ili stabilna kvačica za pohranu kabela i crijeva. Kada se izvadi spremnik za svježu vodu, SE 6.100 također se može koristiti i kao potpuno funkcionalni mokri/suhi usisavač.
Značajke i prednosti
Sustav s dva spremnika
Kärcher tehnologija mlaznica
Praktično odlaganje pribora
Tehnički podaci
| Količina zraka (l/s) | 70 |
| Vakuum (mbar/kPa) | 210 / 21 |
| Snaga pumpe (W) | maks. 40 |
| Napojna snaga turbine / pumpe (W) | maks. 1400 / maks. 40 |
| Radna širina (mm) | 230 |
| Spremnik za svježu/prljavu vodu (l) | 4 / 4 |
| Nazivni promjer, pribor (mm) | 35 |
| Vrsta struje (V/Hz) | 220 - 240 / 50 - 60 |
| Količina prskanja (l/min) | 1 |
| Tlak prskanja (bar) | 1 |
| Priključni kabel (m) | 5 |
| Težina bez pribora (kg) | 7,7 |
| Težina uklj. ambalažu (kg) | 12 |
| Dimenzije (d × š × v) (mm) | 422 x 320 x 465 |
| Oprema | Crijevo za prskanje i usisavanje s ručkom: 2 m Cijevi za usisvanje i prskanje: 2 Komad(a), 0.5 m, Plastika Mlaznica za pranje s nastavkom za tvrde površine Mlaznica za pranje tapeciranih površina Mlaznica za suho usisavanje: Preklopiva podna mlaznica s 2 četke Mlaznica za fuge Mlaznica za tapecirane površine Filtar s ravnim naborima Deterdžent: Sredstvo za čišćenje tepiha RM 519, 100 ml Filter vrećica od flisa: 1 Komad(a) Manualno čišćenje filtra Praktično pospremanje crijeva i pribora 2 u1 Komfort sustav: integrirano crijevo za dubinsko pranje |
| Tip proizvoda | Mokro-suhi usisavači |
| Brand | Karcher |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga pumpe | 40 W |
| Ulazna snaga | 1400 W |
| Tlak Prskanja | 1 bar |
| Kapacitet spremnika za vodu | 4 l |
| Duljina kabela | 5 m |
| Ručka za nošenje | Da |
| Radna širina | 23 cm |
| Visina | 46.5 cm |
| Širina | 32 cm |
| Dubina | 42.2 cm |
| Neto težina | 7.7 kg |