KARCHER parni čistač SC 3 EasyFixID EK000563155
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 209,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
SC 3 EasyFix najbrži je parni čistač svog vremena i spreman je za rad nakon vremena zagrijavanja od samo 30 sekundi. Spremnik za vodu koji se može stalno puniti omogućuje neprekidno čišćenje. Uložak za uklanjanje kamenca koji se koristi autonomno uklanja kamenac iz vode, čime se produžuje vijek trajanja uređaja. Kärcher SC 3 EasyFix čisti bez kemikalija i može se koristiti praktički bilo gdje u domu. Može se koristiti na svim vrstama tvrdih površina u kućanstvu. Temeljito čišćenje s Kärcher parnim čistačem uklanja 99,999% koronavirusa i 99,99% svih uobičajenih bakterija u kućanstvu s tipičnih tvrdih površina u kućanstvu. Njegov opsežni pribor higijenski čisti pločice, ploče za kuhanje, nape, pa čak i najmanje praznine – uključujući uklanjanje tvrdokorne prljavštine. Također dolazi s podnom mlaznicom EasyFix s fleksibilnim spojem za izvrsnu ergonomiju i tehnologijom lamela za savršene rezultate čišćenja. Koristeći prikladan sustav na kukice i petlje, podna krpa od mikrovlakana može se bez napora pričvrstiti na podnu mlaznicu i ponovno ukloniti bez potrebe da dođe u dodir s prljavštinom. Koristeći regulaciju pare u dva koraka, intenzitet pare se može savršeno prilagoditi površini i prljavštini. Dodatni detalji: spremište pribora i parkirna pozicija za podnu mlaznicu.
Značajke i prednosti
Kratko vrijeme zagrijavanja
Uz vrijeme zagrijavanja od svega 30 sekunda, uređaj je u trenu spreman za uporabu.
Neprekidno ispuštanje pare i integrirana kartuša za otklanjanje kamenca
Spremnik se može bez problema puniti u bilo koje vrijeme - za neprekidno ispuštanje pare bez prekida rada. Zahvaljujući inteligentnoj kartuši za uklanjanje kamenca, kamenac iz vode u spremniku odstranjuje se potpuno automatski.
Komplet za čišćenje poda EasyFix s fleksibilnim zglobom na podnoj mlaznici i komfornim fiksiranjem krpe za pod pomoću čička
Optimalni rezultati čišćenja na različitim tvrdim podovima u kućanstvu zahvaljujući učinkovitoj lamelnoj tehnologiji. Zamjena krpe bez kontakta s nečistoćom i komforno postavljanje krpe za pod zahvaljujući sustavu s čičkom. Ergonomsko, učinkovito čišćenje uz potpuni kontakt s podom kod svake veličine tijela zahvaljujući fleksibilnom zglobu mlaznice.
| Multifunkcionalni pribor |
|
| Krpe za pod i navlaka za ručnu mlaznicu od visokokvalitetnih mikrovlakana |
|
| Zaštita za djecu na pištolju za paru |
|
| Regulacija količine pare u 2 stupnja |
|
| Spremanje pribora i parkirni položaj |
|
| On/Off prekidač na uređaju |
|
Tehnički podaci
| Certifikat testa* | Ubija do 99.999% corona virusa i 99.99% bakterija |
| Površinski učinak po punjenju spremnika (otprilike) (m²) | pribl. 75 |
| Učinak grijanja (W) | 1900 |
| Maks. tlak pare (bar) | maks. 3,5 |
| Dužina kabela (m) | 4 |
| Vrijeme zagrijavanja (min) | 0,5 |
| Sadržaj kotla / spremnika (l) | 1 |
| Vrsta struje (Ph/V/Hz) | 1 / 220 - 240 / 50 - 60 |
| Težina bez pribora (kg) | 3,1 |
| Težina uklj. ambalažu (kg) | 4,5 |
| Dimenzije (d × š × v) (mm) | 360 x 236 x 253 |
| Oprema | Zaštita za djecu Sigurnosni ventil Krpa za pod od mikrovlakana s čičkom: 1 Komad(a) Navlaka od mikrovlakana za ručnu mlaznicu: 1 Komad(a) Kartuša za uklanjanje kamenca Spremanje pribora i parkirni položaj Parno crijevo s pištoljem: 2 m Mlaznica s točkastim mlazom Ručna mlaznica Okrugla četka, crna: 1 Komad(a) Mlaznica za pod: EasyFix Integrirani prekidač za uklj./isklj. Produžna cijev (2 x 0,5 m) |
| Tip proizvoda | Parni čistači |
| Brand | Karcher |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga usisivača | 1900 W |
| Tlak pare | 3.5 bar |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1 l |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 s |
| Navlaka od mikrovlakana | 2 kom |
| Duljina kabela | 4 m |
| Visina | 25.3 cm |
| Širina | 23.6 cm |
| Dubina | 36 cm |
| Neto težina | 3.1 kg |