Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje usisavač MVC72HGAID EK000417741
Gorenje usisavač MVC72HGAID: EK000417741
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 52,99 €
- Cijena
- 39,00 €
- 5% svi načini plaćanja
Gorenje usisavač MVC72HGA
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje usisavač MVC72HGA
| Tip proizvoda | Ručni usisavači |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Vrijeme rada | 12 min |
| Vrijeme punjenja | 4 h |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.1 l |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 29.5 cm |
| Širina | 6.6 cm |
| Dubina | 6.6 cm |
| Neto težina | 0.7 kg |