Bosch štapni usisavač BCHF2MX20ID EK000856860
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 195,90 €
Dostavljamo već od 24.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Usisavač možete upotrijebiti i bez dodatne opreme. Ručni se usisavač jednostavno upotrebljava zbog ergonomski postavljenog prekidača napajanja i jednostavne ravnoteže. Usisavač je također idealan za brzo čišćenje stolova, stolica i sofa ili za usisavanje teško dostupnih područja kao što su ladice ili pod ispod namještaja. Spremnik za prašinu i filtar je moguće jednostavno isprazniti i zamijeniti.
Svaki je dom jedinstven. Motorizirana četka AllFloor Četka jamči vidljive rezultate čišćenja na svim vrstama podova, uključujući parkete, tepihe i pločice. Za brze rezultate čišćenja ona radi s visokm brojem okretaja (do 3500 o/min).
Bežični usisavač može kompaktno stati u bilo koju nišu ili kut zahvaljujući tankom dizajnu. Može se i postaviti da stoji samostalno, što je prednost ako vam je potreban kratki predah od usisavanja ili ako želite ponovno napuniti uređaj.
Valjak četke može se jednostavno odstraniti iz mlazinice za podove i očistiti. Jamči savršene rezultate svaki put.
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Vrsta | Baterijski |
| Napon baterije | 18 V |
| Vrijeme rada | 44 min |
| Vrijeme punjenja | 5 h |
| Buka (dB) | 81 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.4 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 2.5 kg |