Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Dyson štapni usisavač Gen5detect Absolute Prussian Blue/Bright CopperID EK000840007
Dyson štapni usisavač Gen5detect Absolute Prussian Blue/Bright CopperID: EK000840007
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 25% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 939,00 €
Dodatnih 25% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
704,25 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Dyson |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bakrena |
| Vrsta | Baterijski |
| Vrijeme rada | 70 min |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.77 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| LED osvjetljenje | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 127.6 cm |
| Širina | 27.6 cm |
| Dubina | 25 cm |
| Neto težina | 3.5 kg |