Hisense štapni usisavač HVC646541AID EK000780573
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 20% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 31.5.2026. ili do isteka zaliha.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 01.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 22.05.2026. u 9h do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 329,99 €
- Cijena
- 270,00 €
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Vrsta | Baterijski |
| Napon baterije | 25.2 V |
| Vrijeme rada | 20 min |
| Vrijeme punjenja | 5 h |
| Buka (dB) | 82 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.5 l |
| 2u1 | Ne |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| LED osvjetljenje | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 113 cm |
| Širina | 25 cm |
| Dubina | 24.6 cm |
| Neto težina | 4.1 kg |