Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Rowenta bežični štapni usisavač X-Force 15.60 Aqua s 2 baterijeID EK000697472
Rowenta bežični štapni usisavač X-Force 15.60 Aqua s 2 baterijeID: EK000697472
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 08.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 700,00 €
- Cijena
- 679,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
645,99 €
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Rowenta |
| Jamstvo | 2 god |
| Vrsta | Baterijski |
| Vrijeme rada | 80 min |
| Vrijeme punjenja | 3 h |
| Buka (dB) | 84 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.9 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Da |
| Mokro usisavanje | Da |
| LED osvjetljenje | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Da |
| Visina | 114 cm |
| Širina | 28 cm |
| Dubina | 25 cm |
| Neto težina | 3.2 kg |