Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Rowenta štapni usisavač X-CLEAN 7 GZ5736E0ID EK000772465
Rowenta štapni usisavač X-CLEAN 7 GZ5736E0ID: EK000772465
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 449,99 €
- Cijena
- 349,00 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 13.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Rowenta |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Vrsta | Baterijski |
| Vrijeme rada | 50 min |
| Buka (dB) | 80 dB |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Da |
| Mokro usisavanje | Ne |
| LED osvjetljenje | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 116 cm |
| Širina | 21 cm |
| Dubina | 28 cm |
| Neto težina | 4.2 kg |