Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko usisavač VCO 42702 ADID EK000745108
Beko usisavač VCO 42702 ADID: EK000745108
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 129,99 €
Beko usisavač VCO 42702 AD
Saznaj više
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko usisavač VCO 42702 AD
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga usisivača | 750 W |
| Buka (dB) | 75 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 1.8 l |
| Radni domet | 9 m |
| Duljina kabela | 6 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 5.5 kg |