Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch usisavač BGS41POW1ID EK000501057
Bosch usisavač BGS41POW1ID: EK000501057
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 15.04.2026. u 9h do 20.04.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 279,00 €
Bosch BGS41POW1, Usisavač bez vrećice
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch BGS41POW1, Usisavač bez vrećice
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Snaga usisivača | 700 W |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 2.4 l |
| Radni domet | 10 m |
| Duljina kabela | 7 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 5.6 kg |