Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Electrolux usisavač EL61C3DBID EK000439891
Electrolux usisavač EL61C3DBID: EK000439891
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 212,36 €
Dostavljamo već od 22.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Snaga usisivača | 700 W |
| Buka (dB) | 74 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 1.6 l |
| Radni domet | 12 m |
| Duljina kabela | 9 m |
| Antialergijski filter | Ne |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 7.3 kg |