Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje usisavač VCE01G4AEBKID EK000753398
Gorenje usisavač VCE01G4AEBKID: EK000753398
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš tavu CW01EFP!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 104,00 €
Gorenje usisavač VCE01G4AEBK
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje usisavač VCE01G4AEBK
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga usisivača | 800 W |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 3.3 l |
| Radni domet | 7 m |
| Duljina kabela | 5 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 6.9 kg |