Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje usisavač VCE01SFAWRID EK000585233
Gorenje usisavač VCE01SFAWRID: EK000585233
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 109,99 €
Gorenje usisavač VCE 01 SFAWR
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje usisavač VCE 01 SFAWR
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga usisivača | 190 W |
| Buka (dB) | 78 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 3 l |
| Radni domet | 8 m |
| Duljina kabela | 6 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 6.3 kg |