Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje usisavač VCEA08GAPGOCYID EK000670066
Gorenje usisavač VCEA08GAPGOCYID: EK000670066
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš tavu CW01EFP!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 191,99 €
- Cijena
- 165,00 €
Gorenje usisavač VCEA08GAPGOCY Vrećicu za prašinu zamjenjuje spremnik za prašinu kapaciteta 3,5 L koji učinkovito zadržava prašinu, prljavštinu i čestice dru...
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga usisivača | 850 W |
| Buka (dB) | 79 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 3.3 l |
| Radni domet | 9 m |
| Duljina kabela | 7 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 7.8 kg |