Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Miele usisavač Boost CX1 Blue PulseID EK000757024
Miele usisavač Boost CX1 Blue PulseID: EK000757024
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 279,00 €
- Cijena
- 239,99 €
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Snaga usisivača | 890 W |
| Buka (dB) | 78 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 1 l |
| Radni domet | 10 m |
| Duljina kabela | 6.5 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 7.75 kg |