Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Rowenta usisavač RO2913EAID EK000410027
Rowenta usisavač RO2913EAID: EK000410027
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 100,34 €
-15% u košarici
Rowenta usisavač RO2913EA
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Rowenta usisavač RO2913EA
- Usisivač bez vrećice visokih performansi opremljen snažnim motorom niske potrošnje od 900 W**
- Ultrakompaktan dizajn i ergonomska ručka za prenošenje za lak transport i odlaganje.
- Filtracija na 3 razine hvata više od 99,98% čestica prašine za čisto okruženje
- Velika pokrivenost površine za potpunu udobnost i praktičnost
- 15-godišnja popravka po razumnoj cijeni koja podržava našu posvećenost trajnim i održivim proizvodima
- Spremnik za prašinu koja se lako prazni i spriječava slučajno otvaranje
| Prava potrošača |
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Rowenta |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crvena |
| Snaga | 750 W |
| Snaga usisivača | 750 W |
| Buka (dB) | 77 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 1.2 l |
| Radni domet | 7.55 m |
| Duljina kabela | 5 m |
| Antialergijski filter | Ne |
| Četka za parkete | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 5.46 kg |