Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch usisavač BGB41PET1 Pro AnimalID EK000665417
Bosch usisavač BGB41PET1 Pro AnimalID: EK000665417
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 244,89 €
- Cijena
- 219,99 €
Bosch BGB41PET1, Usisavač s vrećicom
Saznaj više
Dostavljamo već od 12.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch BGB41PET1, Usisavač s vrećicom
| Tip proizvoda | Usisavači s vrećicom |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crvena |
| Snaga usisivača | 700 W |
| Buka (dB) | 75 dB |
| Volumen vrećice | 4 l |
| Radni domet | 11 m |
| Duljina kabela | 8 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Da |
| Neto težina | 6.3 kg |