Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch usisavač BGB6SIL1ID EK000310027
Bosch usisavač BGB6SIL1ID: EK000310027
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 269,90 €
Bosch usisavač BGB6SIL1
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch usisavač BGB6SIL1
| Tip proizvoda | Usisavači s vrećicom |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Snaga usisivača | 700 W |
| Buka (dB) | 66 dB |
| Volumen vrećice | 4 l |
| Radni domet | 12 m |
| Duljina kabela | 9 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 6 kg |