Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch usisivač BGL41FAM1H ProFamilyID EK000665893
Bosch usisivač BGL41FAM1H ProFamilyID: EK000665893
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 222,89 €
- Cijena
- 199,99 €
-5% u košarici
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
189,99 €
Bosch BGL41FAM1H, Usisavač s vrećicom
Saznaj više
Dostavljamo već od 18.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch BGL41FAM1H, Usisavač s vrećicom
| Tip proizvoda | Usisavači s vrećicom |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crvena |
| Snaga usisivača | 600 W |
| Buka (dB) | 80 dB |
| Volumen vrećice | 4 l |
| Radni domet | 10 m |
| Duljina kabela | 7 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 5.2 kg |