Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje usisavač VCE21G4EBKID EK000758581
Gorenje usisavač VCE21G4EBKID: EK000758581
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš tavu CW01EFP!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 124,99 €
Dostavljamo već od 22.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Usisavači s vrećicom |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Snaga usisivača | 750 W |
| Buka (dB) | 65 dB |
| Volumen vrećice | 3 l |
| Radni domet | 9 m |
| Duljina kabela | 7 m |
| Antialergijski filter | Ne |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 6.5 kg |