Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips usisavač sa vrećicom 1000, XD1101/10ID EK000848158
Philips usisavač sa vrećicom 1000, XD1101/10ID: EK000848158
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 129,00 €
- Cijena
- 89,00 €
Dostavljamo već od 18.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Usisavači s vrećicom |
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bež |
| Snaga usisivača | 750 W |
| Buka (dB) | 77 dB |
| Volumen vrećice | 3 l |
| Radni domet | 12 m |
| Duljina kabela | 9 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 3.74 kg |