KARCHER usisavač za prozore WV 2 PlusID EK000563154
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 74,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
S inovativnim Window Vac, Kärcher je napravio revoluciju u čišćenju prozora. Originalni Kärcher Window Vac na baterije pojednostavljuje čišćenje i štedi znatno vrijeme i trud. Njegov električni usis čini da je iritacija kapanja stvar prošlosti. Pametna kombinacija boce s raspršivačem i krpe za brisanje od mikrovlakana, kao i funkcija usisavanja Window Vac osigurava vrlo učinkovito čišćenje i blistavo čiste prozore – bez ostataka i tragova. Osim toga, praktični i ergonomski Kärcher usisivač za prozore na baterije čini čišćenje prozora vrlo higijenskim, jer eliminira izravan kontakt s prljavom vodom.
Značajke i prednosti
Brzo se prazni
Spremnik za prljavu vodu uvijek se može brzo i jednostavno isprazniti kada je potrebno
Izmjenjiva usisna mlaznica
Odaberite između velike ili male usisne mlaznice, ovisno o veličini površine za čišćenje.
LED zaslon u vidnom polju
Lako upravljanje energijom: LED zaslon integriran u prekidač za uključivanje/isključivanje na vrijeme pokazuje kada je bateriju potrebno napuniti.
| Lagan i tih | Njegova mala težina i ugodno niska razina buke čine čišćenje prozora s WV 2 još praktičnijim. |
| Original | Izvorna Kärcher kvaliteta od izumitelja Window Vac. |
| 3 puta brže | Čišćenje prozora je tri puta brže s Window Vac nego s konvencionalnim metodama. |
| Rezultati bez kapanja i tragova | Zahvaljujući električnom usisavaču vode, kapanje vode sada je stvar prošlosti. Za blistavo čiste prozore. |
| Potpuno higijenski | Brzo i jednostavno pražnjenje spremnika bez doticaja s prljavom vodom. |
| Raznovrsne primjene | Window Vac se može koristiti na svim glatkim površinama kao što su pločice, ogledala i tuš kabine. |
Tehnički podaci
| Radna širina usisne mlaznice (mm) | 280 |
| Kapacitet spremnika za prljavu vodu (ml) | 100 |
| Vrijeme rada baterije (min) | 35 |
| Vrijeme punjenja baterije (min) | 230 |
| Tip baterije | Litij-ionska baterija |
| Učinkovitost čišćenja po punjenju baterije | Cca. 105 m² = 35 prozora |
| Napon napajanja (V/ Hz ) | 100 - 240 / 50 - 60 |
| Težina uklj. baterija (kg) | 0,6 |
| Težina bez pribora (kg) | 0,6 |
| Težina uklj. pakiranje (kg) | 1 |
| Dimenzije (D x Š x V) (mm) | 120 x 280 x 320 |
| Oprema | Širina usisne mlaznice: 280 mm Punjač akumulatora Standardna bočica s raspršivačem s krpom za brisanje od mikrovlakana Koncentrat za pranje prozora (1 × 20 ml) Izmjenjiva usisna mlaznica |
| Tip proizvoda | Usisavači za prozore |
| Brand | Karcher |
| Jamstvo | 2 god |
| Vrijeme rada | 35 min |
| Vrijeme punjenja | 4 h |
| Snaga čišćenja po punjenju baterije | 105 m² |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.1 l |
| Radna širina usisne mlaznice | 28 cm |
| Radna širina uske usisne mlaznice | 0 cm |
| Visina | 32 cm |
| Širina | 28 cm |
| Dubina | 12 cm |
| Neto težina | 0.6 kg |