Candy mikrovalna MICG25GDFNID EK000238955
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 329,00 €
- Cijena
- 289,00 €
-5% u košarici
Dostavljamo već od 03.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Candy donosi inovativne ideje koje će pojednostaviti svakodnevan život: pametna rješenja uz širok asortiman korisniku prilagođenih uređaja. Uz najbolju vrijednost za novac kao ključnu motivaciju, Candy osmišljava cjenovno pristupačne, a za upotrebu jednostavne tehnologije za sve kategorije kućanskih uređaja. Estetika, posvećenost detaljima i snažno uporište u modernom i ležernom stilu života sinonim su jedinstvenog i prepoznatljivog Candy talijanskog dizajna.
- Candy mikrovalna MICG25GDFN
- Upravljanje: Digitalna.
- Mikrovalovi + grill
- Maksimalna snaga mikrovalova: 900 W
- Boja: Crna
- Kapacitet: 25 l
- Dimenzije: (Š x D x V): 59,5 x 38,8 x 40,1 cm
- Promjer tanjura: 31,5 cm
- Neto težina: 19,5 cm
Start Express
Jednostavnim pritiskom tipke, Start Express funkcija uključuje maksimalnu snagu mikrovalne pećnice na 30 sekundi. Svakim ponovnim odabirom tipke, novih 30 sekundi se dodaje trajanju pečenja. Jednostavna, a iznimno korisna funkcija.
Easy Touch kontrole
Maksimalna jednostavnost korištenja za izvrsne rezultate. Jednostavne Touch kontrole omogućuju vam da odredite težinu hrane, a mikrovalna pećnica automatski odabire vrijeme pečenja i temperaturu.
Automatski programi
Automatski programi - pouzdan saveznik i pametno rješenje za pripremu hrane - samo odaberite jednu od 13 dostupnih funkcija iz ponude. Jednostavno odaberite vrstu hrane i mikrovalna pećnica će se pobrinuti za ostalo - sada svatko može biti kulinarski majstor bez imalo muke.

Program odmrzavanja
Uz program odmrzavanja, samo unesite težinu hrane i mikrovalna pećnica će se pobrinuti za ostalo. Rezultat će biti jednostavno savršen!
Sigurnosno zaključavanje
Sigurnosno zaključavanje sprječava slučajno korištenje mikrovalne pećnice, posebno od strane djece. Kada je uključeno, može ga isključiti samo odrasla osoba, što jamči potpunu sigurnost u kuhinji.
Kvarc grill
Kvarc grill mikrovalne pećnice postiže visoku temperaturu pečenja za ravnomjeran zapečeni sloj vaših omiljenih jela.
| Širina | 59.5 cm |
| Zaslon | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 40.1 cm |
| Upravljanje | Zaslon na dodir |
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Timer | Da |
| Snaga mikrovalova | 900 W |
| Snaga grilla | 1000 W |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 31.5 cm |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Odmrzavanje | Da |
| Neto težina | 19.5 kg |
| Kapacitet pećnice | 25 l |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Dubina | 38.8 cm |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Broj stupnjeva snage | 8 |
| Brand | Candy |
| Boja | Crna |