Electrolux mikrovalna pećnica LMS2203EMXID EK000232886
Electrolux mikrovalna pećnica LMS2203EMXID: EK000232886
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 331,81 €
Brand: Electrolux Snaga: 700 W Postavljanje: Ugradbena Upravljanje: LED zaslon + tipka Volumen: 20 l Dimenzije (VxŠxD): 38,8 x 59,5 x 34,7 cm
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Electrolux mikrovalna pećnica LMS2203EMX
| Širina | 59.5 cm |
| Zaslon | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 38.8 cm |
| Upravljanje | Okretni gumb/i + tipke |
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Timer | Da |
| Snaga mikrovalova | 700 W |
| Snaga grilla | 0 W |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 24.5 cm |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Odmrzavanje | Da |
| Neto težina | 12.5 kg |
| Kapacitet pećnice | 20 l |
| Jamstvo | 2 god |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Broj stupnjeva snage | 5 |
| Brand | Electrolux |
| Boja | Crna |