Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch napa DHL555BLID EK000235189
Bosch napa DHL555BLID: EK000235189
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 305,26 €
Bosch napa DHL555BL. Potpuno ugradbena napa. Pruža vam slobodu prilikom oblikovanja prostora - montažom na zid ili iznad otoka za kuhanje.
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch napa DHL555BL. Potpuno ugradbena napa. Pruža vam slobodu prilikom oblikovanja prostora - montažom na zid ili iznad otoka za kuhanje.
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip nape | Integrirana |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja električne energije | 80 kWh/annum |
| Buka (dB) | 56 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | D |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | B |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 4 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 363 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 196 m3/h |
| Zaslon | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 25.5 cm |
| Širina | 53 cm |
| Dubina | 38 cm |
| Neto težina | 7.5 kg |
| Bruto težina | 8.5 kg |