Bosch ploča PKN631FP2EID EK000471407
Bosch ploča PKN631FP2EID: EK000471407
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 08.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 368,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
350,54 €
Bosch PKN631FP2E, Električna ploča za kuhanje
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch PKN631FP2E, Električna ploča za kuhanje
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Električna |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 4.5 cm |
| Širina | 59.2 cm |
| Dubina | 52.2 cm |
| Neto težina | 8 kg |
| Bruto težina | 8.8 kg |