Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch zamrzivač GIN81VEE0ID EK000665456
Bosch zamrzivač GIN81VEE0ID: EK000665456
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
PREMIUM VISA POGODNOST: Plati Premium VISA karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se dodatnih 10% popusta! Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 01.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.319,99 €
- Cijena
- 1.171,99 €
10% uz VISA
Cijena uz VISA Premium kartice
1.054,79 €
Bosch GIN81VEE0, built-in freezer
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Bosch 2+3 godine dodatnog jamstva
Uz 2 godine tvorničkog jamstva krajnji kupac prijavom na MyBosch portalu može produžiti jamstvo za dodatne 3 godine za Bosch hladnjake, hladnjake sa zamrzivačem i zamrzivače kupljene u periodu od 1.5.2026. do 31.12.2026. godine uz rok za prijavu 60 dana od dana kupnje.
Bosch GIN81VEE0, built-in freezer
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 212 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 13.8 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 235 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Klimatski razred | SN-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Da |
| Broj ladica/košara | 5 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 8 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Ne |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Zvučni i svjetlosni signal |
| Visina | 177.2 cm |
| Širina | 55.8 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 63.9 kg |
| Bruto težina | 68 kg |