Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch mokro-suhi usisavač BWD421PET Serie 4ID EK000502051
Bosch mokro-suhi usisavač BWD421PET Serie 4ID: EK000502051
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
PREMIUM VISA POGODNOST: Plati Premium VISA karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se dodatnih 10% popusta! Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 276,99 €
10% uz VISA
Cijena uz VISA Premium kartice
249,29 €
Bosch mokro-suhi usisavač BWD421PET Serie 4 ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch mokro-suhi usisavač BWD421PET Serie 4
| Tip proizvoda | Usisavači s vrećicom |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crvena |
| Snaga usisivača | 2100 W |
| Buka (dB) | 85 dB |
| Volumen vrećice | 3.5 l |
| Radni domet | 12 m |
| Duljina kabela | 9 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 10.4 kg |