Školski ruksak, klasičan, Cerda, AvengersID EK000698937
Školski ruksak, klasičan, Cerda, AvengersID: EK000698937
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 10% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 07.06.2026. ili do isteka zaliha.
- Cijena
- 39,99 €
-10% u košarici
Srednje veliki školski ruksak Avengers dizajna, dimenzija 32 x 42 x 20 cm. S pretincem za knjige, bilježnice i školski pribor. Dizajniran za oboža...
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Srednje veliki školski ruksak Avengers dizajna, dimenzija 32 x 42 x 20 cm. S pretincem za knjige, bilježnice i školski pribor. Dizajniran za obožavatelje superjunaka, ovaj ruksak donosi stil i funkcionalnost, idealan za svakodnevnu upotrebu u školi.
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Cerda |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Motiv | Likovi iz crtića |
| Vrsta torbe/ruksaka | Klasičan |
| Volumen | 8.23 l |
| Visina | 42 cm |
| Širina | 20 cm |
| Duljina | 32 cm |
| Težina | 460 g |
| Tip proizvoda | Školski pribor |