Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-QD024, 90NB14U1-M00800, 14" WUXGA 60Hz, AMD Ryzen AI 7 350, 16GB RAM, 1TB NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Free DOS, laptopID EK000711718
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-QD024, 90NB14U1-M00800, 14" WUXGA 60Hz, AMD Ryzen AI 7 350, 16GB RAM, 1TB NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Free DOS, laptopID: EK000711718
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 1.368,00 €
-5% u košarici
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
ASUS Perfect Warranty
Uz kupnju odabranih ASUS prijenosnih računala iz serija Vivobook, Zenbook, ProArt, TUF i ROG do 31.12.2026., ostvarujete pravo na ASUS Perfect Warranty – prošireno jamstvo koje pruža dodatnu sigurnost u slučaju nezgoda tijekom korištenja. Ova
pogodnost uključuje zaštitu od slučajnog pada, prolijevanja te fizičkog oštećenja uređaja, bez dodatnih troškova za korisnika.
Registrirajte svoj proizvod unutar 90 dana od kupnje putem ASUS portala za registraciju i uživajte u bezbrižnom korištenju svojeg laptopa, jer ASUS Perfect Warranty pokriva situacije koje nisu obuhvaćene standardnim jamstvom.
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Copilot PC | Da |
| Vrsta namjene laptopa | Poslovni |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Veličina zaslona | 14 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen AI 7 |
| Model procesora | 350 |
| Brzina procesora | 2 GHz |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| RAM memorija | 16 GB |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Model grafičkog čipa | Radeon Graphics |
| Operativni sustav | Free Dos |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 2 kom |
| WiFI ugrađen | Da |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Masa | 1.2 kg |
| Ostalo | WUXGA OLED, US MIL-STD 810H military-grade standard, HDR True Black 600, -Pozadinski osvijetljena Chiclet tipkovnica |