ASUS Zenbook 14 UX3405CA-PZ067X, 14" OLED, Intel Core Ultra 9, Intel Arc Graphics 9, Windows 11 Pro, laptopID EK000666276
ASUS Zenbook 14 UX3405CA-PZ067X, 14" OLED, Intel Core Ultra 9, Intel Arc Graphics 9, Windows 11 Pro, laptopID: EK000666276
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Ostvarite 10% popusta i zaštitite svoj novi laptop uz "eKupi spajalicu"!
Sve informacije o promociji pronađite OVDJE.
Pogodnost vrijedi do 31.12.2026. u 23:59h ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 2.109,99 €
- Cijena
- 1.889,99 €
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Asus |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Veličina zaslona | 14 " |
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Ultra 9 |
| Model procesora | 285H |
| Brzina procesora | 5.4 GHz |
| Broj jezgri procesora | 16 |
| RAM memorija | 32 GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Arc Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel Arc Graphics |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 1 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Masa | 1.28 kg |
| Ostalo | MyASUS, ScreenXpert, GlideX |

