Dell Pro 13 Plus, N1330, 13.3" FHD+, AMD Ryzen 5 220, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Pro, laptopID EK000716500
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja ostvaruješ pravo 3 godine Dell ProSupport podrške! Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.699,00 €
- Cijena
- 1.349,00 €
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Dell Notebook Pro 13 Plus 1019897177-N1330
Dell NB Pro 13 Plus nudi snažan Ryzen 5 220 procesor, AMD Radeon 740M grafiku i Wi-Fi 7 u izuzetno kompaktnom kućištu. Opremljen je IR kamerom, Copilot funkcijama i naprednom sigurnošću poput NFC čitača.
13.3" FHD+ IPS ekran s IR kamerom i 45% NTSC pokrivenosti
Adriatic backlit tipkovnica s Copilot tipkom
Aluminijsko kućište, masa 1.26 kg
Tehničke Specifikacije
Procesor
AMD Ryzen 5 220, 6 jezgri / 12 threada, do 4.9 GHz
Grafika
AMD Radeon 740M
Memorija
16GB LPDDR5 7500MHz (dual-channel, onboard)
SSD
512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 2230 QLC
Ekran
13.3" FHD+ (1920x1200), IPS, 60Hz 300 nita, 45% NTSC, Anti-glare, FHD+ IR kamera
Portovi
2x USB-C Thunderbolt 4 (DisplayPort 1.4a/Power Delivery), 1x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB-A 3.2 Gen 1 s PowerShare, 1x HDMI 2.1, 1x global headset port
Zašto Kupiti Dell Notebook Pro 13 Plus 1019897177-N1330?
Idealan partner za korisnike koji traže vrhunsku prenosivost bez kompromisa na snazi i povezivosti.
Za ostale proizvode posjetite našu stranicu proizvoda.
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Dell |
| Vrsta namjene laptopa | Poslovni |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Veličina zaslona | 13.3 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5 |
| Model procesora | 220 |
| Brzina procesora | 3.2 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 7500 |
| Tip memorije | LPDDR5 |
| SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon 740M |
| Model grafičkog čipa | Radeon Graphics |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Masa | 1.26 kg |
| Ostalo | Realtek SounzReal audio, Wi-Fi 7, Thunderbolt 4.0, Power Delivery, DisplayPort 1.4a, PowerShare, HDMI 2.1, ExpressCharge, Boost Capable, Fingerprint Reader, Smart Card Reader s NFC-om, RGB tipkovnica s Copilot tipkom, FHD+ IR kamera, Anti-Glare, 300 nit, 45% NTSC |