Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
ASUS TUF Gaming FA608UM-RV015, 90NR0KV1-M002K0, 16" FHD+ IPS, AMD Ryzen 7 260, 16GB RAM, 1TB SSD, nVidia GeForce RTX 5060, Free DOS, laptopID EK000724975
ASUS TUF Gaming FA608UM-RV015, 90NR0KV1-M002K0, 16" FHD+ IPS, AMD Ryzen 7 260, 16GB RAM, 1TB SSD, nVidia GeForce RTX 5060, Free DOS, laptopID: EK000724975
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Ostvarite 10% popusta i zaštitite svoj novi laptop uz "eKupi spajalicu"!
Sve informacije o promociji pronađite OVDJE.
Pogodnost vrijedi do 31.12.2026. u 23:59h ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.599,00 €
- Cijena
- 1.499,00 €
ASUS TUF Gaming FA608UM-RV015 AMD Ryzen 7 260 16inch WUXGA 16GB DDR5 1TB PCIe SSD RTX 5060 8GB Free DOS
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
ASUS Perfect Warranty
Uz kupnju odabranih ASUS prijenosnih računala iz serija Vivobook, Zenbook, ProArt, TUF i ROG do 31.12.2026., ostvarujete pravo na ASUS Perfect Warranty – prošireno jamstvo koje pruža dodatnu sigurnost u slučaju nezgoda tijekom korištenja. Ova
pogodnost uključuje zaštitu od slučajnog pada, prolijevanja te fizičkog oštećenja uređaja, bez dodatnih troškova za korisnika.
Registrirajte svoj proizvod unutar 90 dana od kupnje putem ASUS portala za registraciju i uživajte u bezbrižnom korištenju svojeg laptopa, jer ASUS Perfect Warranty pokriva situacije koje nisu obuhvaćene standardnim jamstvom.
ASUS TUF Gaming FA608UM-RV015 AMD Ryzen 7 260 16inch WUXGA 16GB DDR5 1TB PCIe SSD RTX 5060 8GB Free DOS
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Vrsta namjene laptopa | Gaming |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Veličina zaslona | 16 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7 |
| Model procesora | 260 |
| Brzina procesora | 3.8 GHz |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 5600 |
| Tip memorije | DDR5 |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | GeForce RTX 5060 |
| Model grafičkog čipa | GeForce RTX 5060 |
| Operativni sustav | Free Dos |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 3 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Masa | 2.2 kg |
| Ostalo | Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem, IPS, Anti glare, G-Sync, Dva zvučnika, Dolby Atmos |