Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vanjski SSD ADATA SC730 1TB USB-A/C 3.2, ADATA-SC730-1TBID EK000782583
Vanjski SSD ADATA SC730 1TB USB-A/C 3.2, ADATA-SC730-1TBID: EK000782583
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 208,19 €
SC730 External SSD Brzina čitanja/pisanja od...
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
SC730 External SSD
- Brzina čitanja/pisanja od 600 MB/s
- Najmanji vanjski SSD na svijetu s dva konektora
- Napravljeno od 50% PCR plastike
- Podržava igraće konzole najnovije generacije
- Podržava više operativnih sustava
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Crna |
| Brand | ADATA |
| Kapacitet | 1000 GB |
| Format | M.2 |
| Sučelje | USB 3.2 Gen 1 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | SSD |
| Masa | 7.8 g |
| Dubina | 36.8 mm |
| Visina | 9.7 mm |
| Širina | 23.8 mm |