Vanjski tvrdi disk ADATA HV300 Classic 1TB Blue, USB 3.1, AHV300-1TU31-CBLID EK000839950
Vanjski tvrdi disk ADATA HV300 Classic 1TB Blue, USB 3.1, AHV300-1TU31-CBLID: EK000839950
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 109,90 €
- Cijena
- 89,90 €
-5% u košarici
Vanjski tvrdi disk ADATA HV300 Classic 1TB Blue, USB 3.1, AHV300-1TU31-CBL
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.04.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Vanjski tvrdi disk ADATA HV300 Classic 1TB Blue, USB 3.1, AHV300-1TU31-CBL
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Plava |
| Brand | ADATA |
| Kapacitet | 1024 GB |
| Format | 2.5 inch |
| Sučelje | USB 3.1 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | HDD |
| Masa | 139.8 g |
| Dubina | 125.7 mm |
| Visina | 10.3 mm |
| Širina | 80.5 mm |