Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vanjski tvrdi disk ADATA HV620S Slim 2TB USB 3.2, plavaID EK000328579
Vanjski tvrdi disk ADATA HV620S Slim 2TB USB 3.2, plavaID: EK000328579
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 15.04.2026. u 9h do 20.04.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 119,90 €
-5% u košarici
Vanjski disk Adata HV620S Slim 2 TB USB 3.2 Gen 1, Format 2.5, Plave boje, samo 11.5 mm debljine
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.04.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Vanjski disk Adata HV620S Slim 2 TB USB 3.2 Gen 1, Format 2.5 incha, Plave boje, samo 11.5 mm debljine
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Plava |
| Brand | ADATA |
| Kapacitet | 2000 GB |
| Format | 2.5 inch |
| Sučelje | USB 3.2 Gen 1 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | HDD |
| Masa | 152 g |
| Dubina | 11.5 mm |
| Visina | 147 mm |
| Širina | 101.6 mm |