Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vanjski tvrdi disk Seagate Basic Portable Drive 2TBID EK000399420
Vanjski tvrdi disk Seagate Basic Portable Drive 2TBID: EK000399420
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 107,55 €
SEAGATE Basic Portable Drive 2TB HDD 2.5inch USB 3.0 RTL
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
SEAGATE Basic Portable Drive 2TB HDD 2.5inch USB 3.0 RTL
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | Seagate |
| Kapacitet | 2000 GB |
| Format | 2.5 inch |
| Sučelje | USB 3.0 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | HDD |
| Masa | 170 g |
| Dubina | 15 mm |
| Visina | 117 mm |
| Širina | 80 mm |