Vanjski tvrdi disk SEAGATE Expansion Portable Black 5TBID EK000565474
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 262,26 €
Dostavljamo već od 06.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Seagate Expansion desktop pogon pruža dodatnu pohranu za vašu kolekciju datoteka koja neprestano raste. Trenutačno dodajte prostor za više datoteka, konsolidirajte sve svoje datoteke na jednu lokaciju ili oslobodite prostor na internom pogonu vašeg računala kako biste poboljšali performanse.
Postavljanje je jednostavno; jednostavno priključite uključeno napajanje i USB kabel i spremni ste za rad. Automatski ga prepoznaje operativni sustav Windows ili Mac, tako da nema potrebe za instaliranjem softvera niti za konfiguriranjem. Spremanje datoteka također je jednostavno - samo povucite i ispustite.
Iskoristite velike brzine prijenosa podataka s USB 3.0 sučeljem spajanjem na USB 3.0 priključak.
Značajke proizvoda:
- Povucite i ispustite spremanje datoteka odmah iz kutije
- Brz prijenos podataka s USB 3.0 vezom
- Kompatibilan s Windows i Mac
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Seagate |
| Kapacitet | 5000 GB |
| Format | 2.5 inch |
| Sučelje | USB 3.0 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | HDD |
| Masa | 257 g |
| Dubina | 115.3 mm |
| Visina | 12.6 mm |
| Širina | 80 mm |