Vanjski tvrdi disk WD My Passport 4TB crnaID EK000595617
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 149,90 €
Dostavljamo već od 30.04.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
WD My Passport 4TB portable HDD USB3.0 USB2.0 compatible Black Retail
Vanjski tvrdi disk WD My Passport 4TB crna
Za svako putovanje potrebna je putovnica.
My Passport disk je pouzdana, prijenosna pohrana koja vam daje samopouzdanje i slobodu da idete naprijed u životu. S novim, elegantnim dizajnom koji vam staje u dlan, postoji prostor za pohranjivanje, organiziranje i dijeljenje vaših fotografija, videozapisa, glazbe i dokumenata. Savršeno uparen sa softverom za sigurnosno kopiranje i zaštitom lozinkom (samo za Windows®), pogon My Passport pomaže u zaštiti sadržaja vašeg digitalnog života.
Specifikacije:
| Značajka | Vrijednost |
|---|---|
| Automatsko sigurnosno kopiranje koje je jednostavno za korištenje | Da |
| Zaštita lozinkom + 256-bitna AES hardverska enkripcija | Da |
| Tanak dizajn | Da |
| Kapacitet | 4TB |
| Priključak | Mikro-B |
| Kompatibilnost | Windows® 10+, OS Chrome, NTFS upravljački program koji se može preuzeti za čitanje/pisanje na macOS 11+ |
| Sučelje | USB 3.2 Gen 1, USB 2.0 |
| Brzina prijenosa | Do 5Gb/s |
| U kutiji | Prijenosni tvrdi disk, SuperSpeed USB-A kabel (5Gbps), Softver 1 za upravljanje uređajem i sigurnosno kopiranje uz zaštitu lozinkom, Vodič za brzu instalaciju |
| Jamstvo | 3-godišnje ograničeno jamstvo |
| Dimenzije (D x Š x V) | 4,22" x 2,95" x 0,75" |
| Težina | 0,46 lbs |
| Broj modela | WDBPKJ0040BBK-WESN |
| Radna temperatura | 5°C do 35°C |
| Neradna temperatura | -20°C do 65°C |
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Western Digital |
| Kapacitet | 4000 GB |
| Format | 2.5 inch |
| Sučelje | USB 3.0 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | HDD |
| Masa | 209 g |
| Dubina | 107.2 mm |
| Visina | 19.05 mm |
| Širina | 75 mm |