Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Acer Nitro XZ323QUZ1bmiiprx, UM.HX3EE.105, 31.5" QHD VA, 280Hz, 5ms, 2x HDMI, DisplayPort, zvučnici, Pivot, zakrivljeni, monitorID EK000840397
Acer Nitro XZ323QUZ1bmiiprx, UM.HX3EE.105, 31.5" QHD VA, 280Hz, 5ms, 2x HDMI, DisplayPort, zvučnici, Pivot, zakrivljeni, monitorID: EK000840397
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 369,00 €
- Cijena
- 329,00 €
Acer Nitro XZ3, UM.HX3EE.105 Monitor
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Acer Nitro XZ3, UM.HX3EE.105
Monitor
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Acer |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 31.5 " |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Tip rezolucije | 2K/QHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 280 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 2560 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | Acer VisionCare, Acer Display Widget, HDR Ready (HDR10) |