ASUS 27" gaming monitor TUF Gaming Series 5 VG279QE5A, FHD, 144Hz, IPSID EK000786945
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 144,90 €
- Cijena
- 139,90 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Asus TUF Gaming VG279QE5A
27-inčni Full HD (1920x1080) gaming monitor s frekvencijom osvježavanja od 146Hz (OC), dizajniran za profesionalne igrače i uranjajuće iskustvo igranja.
ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) tehnologija omogućuje istovremeni rad ELMB i tehnologije promjenjive stope osvježavanja, uklanjajući „ghosting“ i trganje slike za oštre gaming prikaze pri visokim framerateima.
DisplayWidget Center omogućuje jednostavno podešavanje postavki monitora pomoću miša.
Shadow Boost poboljšava detalje slike u tamnim područjima, posvjetljujući scene bez prekomjernog izlaganja svijetlih dijelova.
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Pivot | Da |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 27 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | Adaptive-Sync, Flicker-Free, Low Blue Light, VESA 100x100 mm |