ASUS 27" gaming monitor TUF Gaming Series 5 VG27AQM5A, QHD, 300Hz, IPSID EK000850001
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 359,90 €
- Cijena
- 349,90 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
TUF Gaming Series 5 - VG27AQM5A gaming monitor – 27 inča, QHD (2560 x 1440), 300 Hz, Fast IPS, ELMB Sync, 0,3 ms (GTG), stereo zvučnici, 95% DCI-P3, DisplayWidget Center
- 27-inčni QHD (2560 x 1440) gaming monitor s frekvencijom osvježavanja od 300 Hz, dizajniran za profesionalne igrače i impresivno iskustvo igranja
- ASUS Fast IPS tehnologija omogućuje vrijeme odziva od 0,3 ms (GTG, minimalno) za oštar prikaz pri visokim brzinama osvježavanja
- ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) tehnologija omogućuje istovremeni rad ELMB-a i varijabilne stope osvježavanja za uklanjanje ghostinga i trganja slike
- DisplayWidget Center omogućuje jednostavno podešavanje postavki monitora pomoću miša
- Shadow Boost poboljšava detalje u tamnim dijelovima slike bez preeksponiranja svijetlih područja
Model
TUF Gaming VG27AQM5A
Zaslon
Veličina: 27"
Omjer stranica: 16:9
Područje prikaza: 596,74 x 335,66 mm
Površina: antirefleksivna
Pozadinsko osvjetljenje: LED
Vrsta panela: Fast IPS
Kut gledanja: 178° / 178°
Veličina piksela: 0,233 mm
Rezolucija: 2560 x 1440
Raspon boja (DCI-P3): 95 %
Svjetlina (tipično): 300 cd/㎡
Kontrast: 1300:1
Boje: 16,7 milijuna
Vrijeme odziva: 1 ms (GTG), 0,3 ms (min.)
Maks. osvježavanje: 300 Hz
HDR podrška: HDR10
Bez treperenja: da
Značajke
GameVisual: da
Odabir temperature boje: da (4 načina)
GamePlus: da
HDCP: da (2.2)
Extreme Low Motion Blur: da
ELMB Sync: da
VRR (Adaptive-Sync): da
GameFast Input: da
Shadow Boost: da
DisplayWidget: da (DisplayWidget Center)
Low Blue Light: da
ASUS Power Sync: da
A.I. Assistant tehnologija: Dynamic Shadow Boost, Dynamic Crosshair, AI Visual
Audio
Zvučnici: da (2 W x 2)
Priključci
DisplayPort 1.4: 1x (HBR3)
HDMI 2.1: 2x (FRL)
USB hub: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (servisni priključak)
Priključak za slušalice: da
Frekvencija signala
HDMI: 30 ~ 223 kHz (H) / 48 ~ 300 Hz (V)
DisplayPort: 223 ~ 223 kHz (H) / 48 ~ 300 Hz (V)
Potrošnja energije
Potrošnja: < 33 W
Ušteda energije: < 0,5 W
Isključeno: < 0,3 W
Napon: 100–240 V, 50/60 Hz
Mehanički dizajn
Nagib: +20° ~ -5°
Zakretanje: +20° ~ -20°
Podešavanje visine: ne
VESA: 100 x 100 mm
Kensington brava: da
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 27 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 2K/QHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 300 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 2560 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | Anti-Glare, HDR10, Flicker-free |