ASUS 31.5" professional monitor ProArt PA328QV, QHD, 75Hz, IPS, Calman verifiedID EK000673212
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 495,00 €
- Cijena
- 399,90 €
Dostavljamo već od 05.06.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
ASUS ProArt Display PA328QV - Profesionalni Monitor
ProArt Display PA328QV je 31,5-inčni monitor dizajniran za zadovoljenje potreba kreativnih profesionalaca, od uređivanja fotografija i videa do grafičkog dizajna. ProArt Display PA328QV je tvornički kalibriran i Calman Verified kako bi pružio izvanstvenu preciznost boja. Također pruža industrijski standard 100% sRGB / 100% Rec. 709 pokrivenost kolor prostora. Uz ASUS-ove ekskluzivne značajke, poput ProArt Preset i ProArt Palette s podešavanjima boje na šest osi, crne razine i svjetline, PA328QV olakšava postizanje točno željenog izgleda brzo, jednostavno i precizno.
Veličina panela
Rezolucija
Pokretanje kolor prostora
Preciznost boja
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Pivot | Da |
| Namjena monitora | Office |
| Veličina zaslona | 31.5 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 2K/QHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 75 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 350 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A |